27.09.2021

Аукціони в системі Проззоро

Електронні майданчики в даному виді почали працювати в Україні в 2016 році. Прозорі торги з цілком зрозумілих механізмом і можливістю доступу громадськості зумовили ту обставину, що вони швидко змогла завоювати довіру осіб, які беруть в них участь. Завдяки цьому, сьогодні є можливість придбання і реалізації будь-якого товару. Продаж і купівля на торгах здійснюється на взаємовигідних умовах.

Відкриті аукціони сприяють формуванню справедливих ринкових цін. Є можливість придбати яку продають нерухомість, заплативши за неї реальну ціну. Вона відрізняється від тієї, що публікується в оголошеннях.

За допомогою подібних торгів можна придбати якийсь об’єкт, що знаходиться у веденні державних органів або приватних осіб. До них проявляється інтерес, як солідних компаній, так і приватників. Нерідко спостерігається зниження ціни в той час, коли проводиться повторний аукціон. Це сприяє розвитку бізнесу. Багатьом вдається домогтися поліпшення умов проживання.

Проведення торгів

Проведення подібних торгів цілком сприяє розвитку економіки України. На відкритих торгах з продажу нерухомості, іншого майна мають місце мінімальні ризики. Не треба здійснювати витрат додаткових коштів. Виключена можливість, що можна зіткнутися з непрофесійними гравцями або явними шахраями.

На електронному майданчику Прозорро є можливість реєстрації будь-якого учасника. На адресу зареєстрованих користувачів відправляються різні розсилки. Завдяки цьому, можна дізнатися про те, коли буде проводитися той чи інший актуальний аукціон, отримати інформацію про наявні пропозиції. Найчастіше учасники проявляють інтерес до офісних будівель, нерухомості, призначеної під складські приміщення. Долучайтесь до Асоціації електронних майданчиків і бірж aeaep.com.ua.

Користувачам доступний сервіс якісно високого рівня. Кваліфікований персонал дасть відповідь на будь-яке питання, розповість про порядок реєстрації в системі.

На електронному майданчику можна проводити аналіз динаміки закупів і продажів, здійснювати планування попиту і пропозиції. Потрапляючи в робочу зону, учасник отримує можливість самостійної діяльності. Йому доступна розсилка і отримання заявок. Він може зв’язатися зі своїми потенційними партнерами. Доступно відстеження проведення операцій, платіжних транзакцій. Учасник може ознайомитися з графіками поставки товару. Доступно отримання інформації про товари, що користуються найбільшим попитом. Ринок збуту на електронних майданчиках постійно розширюється.