27.09.2021

Державне підприємство «ProZorro.Sale» — найкраще місце для проведення електронних аукціонів в Україні

Електронна система вже на протязі п’яти років успішно реалізовує товари та послуги на онлайн аукціонах своїх електронних біржах. Загалом було організовано понад 341 000 успішних торгів, на яких змагалось приблизно 279 000 учасників.

Що варто знати кожному учаснику торгів на біржах системи «ProZorro.Sale»?

Кожен учасник онлайн аукціонів електронного майданчика повинен знати про такі можливості системи як:

1.       Безпека.

Система надійно захищає власні 44 біржі від хакерів, шахрайських схем, корупції, дискримінації між учасниками та інших протиправних діянь користувачів. Також вони слідкують за порядком проведення власних аукціонів, аби все проходило чесно та за встановленими правилами проведення електронних торгів. Крім того, система безпеки захищає кожного користувача біржі від випливів їхньої особистої інформації до сторонніх Інтернет-джерел.

2.       Прозорість.

Будь-яку інформацію та документи стосовно електронних торгів (окрім приватних даних учасників) та самого майданчика можна безперешкодно переглядати навіть незареєстрованим користувачам. Також будь-хто може вільно слідкувати за перебігом онлайн аукціонів.

Цікаво знати, що біржові котирування державного підприємства «ProZorro.Sale» регулярно з’являються на сторінках преси, економічних та аналітичних журналах світу, що підвищує рівень прозорості майданчика.

3.       Актуальність.

Крім того факту, що перед подачею нового оголошення система перевіряє його дані через інші офіційні джерела, вона постійно стежить за змінами різних економічних показників, змінами в законодавствах, а також за новими стандартами європейських та світових електронних майданчиків. Тому уся інформація та статистика збігається з офіційними актуальними на цей час даними. А на сайті uub.in.ua можна знайти усі актуальні аукціони.

Система також впроваджує різноманітні нові можливості до свого майданчику, аби ще більше розвиватись, бути зручним для користувачів та успішним в організації торгів.

4.       Розвиток.

Кожен користувач системи «ProZorro.Sale» має змогу брати участь не тільки в онлайн аукціонах, а також на семінарах та тренінгах, що регулярно організовує державне підприємство. На цих заходах досвідчені аукціонери та успішні бізнесмени розповідають учасникам важливі моменти про аукціони та різні види ринку, про те, як вони працюють та яким чином можна на цьому заробляти.